Çanakkale Evden Eve Nakliyat

Evden Eve Nakliye Hizmetinde Yaptığımız İşlemler Sırasıyla Aşağıdaki Gibidir
 
01. Öz Güneş Nakliyat olarak Müşterinin isteğine bağlı olarak taşınacak eşya tespitinin eksperlerimiz tarafından ücretsiz yapılması
02. Öz Güneş Nakliyat olarak Eşyanın miktarına uygun aracın seçilmesi
03. Öz Güneş Nakliyat olarak Eşyanın yükleme ve boşaltılması
04. Öz Güneş Nakliyat olarak Mobilyaların taşınma esnasında zarar görmemesi için ambalajı
05. Öz Güneş Nakliyat olarak Koltuklara önce streç daha sonra battaniye ambalajı
06. Öz Güneş Nakliyat olarak Beyaz eşyanın (buzdolabı, çamaşır makinesi..) ambalajı ve yerine montajı
07. Öz Güneş Nakliyat olarak Eşyaların yeni evde yerlerine montajı
08. Öz Güneş Nakliyat olarak Gardrop türü mobilyanın demontesi ve montesi ( gömme dolap sökümü ve montajı yapılmaz)
09. Öz Güneş Nakliyat olarak Kırılacak eşyaların paketlenmesi
10. Öz Güneş Nakliyat olarak Bütün bu eşyaların araç içinde zarar görmeyecek şekilde istifi
11. Öz Güneş Nakliyat olarak Yeni evde eşyanızın sizin isteğinize göre yerleştirilmesi
12. Öz Güneş Nakliyat olarak Şehir içi ve şehir dışı taşımacılıkta kapalı çelik kasa araçlar ile taşıma
13. Öz Güneş Nakliyat olarak Şehir dışı taşımalarda eşyanıza yol sigortasının yapılması
 
PAKETLEME
Öz Güneş Nakliyat olarak Tabaklar Tabaklar aralarına kağıt koyularak beslenir ve üçerli şekilde sarılır.Kolilere konulduktan sonra koli içi kağıtla beslenir .Aynı şey bardaklar için de geçerlidir.
 
ÇALIŞMA MASALARI VE ÇEKMECELER
Öz Güneş Nakliyat olarak Çekmece içleri ambalaj kağıdı ile sarıldıktan sonra içleri iyice doldurulur ve açılmalarını önlemek için çalışma masası battaniye ile ambalajlanır.
 
YATAKLAR
Öz Güneş Nakliyat olarak Özel ambalaj malzemelerimiz sayesinde hijyenik ve temiz bir şekilde taşınırlar.
 
KİTAPLAR
Öz Güneş Nakliyat olarak Bunun için özel kitap kolileri kullanılır ve asla kırılacak eşyalar ile aynı kolilere koyulmaz.
 
EV VE ELEKTRONİK EŞYALAR
Öz Güneş Nakliyat olarak Küçük parçalar bol ambalaj kağıdı ile sarıldıktan sonra yumuşak eşyaların olduğu kolilere alınız
 
ELBİSELER
Öz Güneş Nakliyat olarak Elbiseler için en iyi yol poşetlenerek yerleştirmektir.Elbiselerinizi asla çantalara koymayınız.
 
BEYAZ EŞYALAR
Öz Güneş Nakliyat olarak Beyaz Eşyalar kazanı sabitlendikten sonra battaniye ile ambalajlanır. Buzları mutlaka eritiniz.Buzları eriyen dolap içlerine yastık veya kumaş oyuncaklar koyulabilir.Lütfen yeni yerinde 12 saat geçmeden dolaplarınızı çalıştırmayınız.Battaniye ile ambalajlanır.
 
ABAJURLAR
Öz Güneş Nakliyat olarak İki yada üç tanesi bir kutuya koyulur.Kutu üzerine kırılacak ibaresi mutlaka koyulur Eşyalarınız kesinlikle küçük kamyonlara sıkıştırılarak taşınmaz. Taşınma sırasında doğal kaynaklardan oluşabilecek her türlü zarara karşılık isterseniz eşyalarınızı sigortalatabilirsiniz. Taşıma oluşabilecek her türlü hasara karşılık eşyalarınız Öz Güneş Çanakkale Evden Eve Nakliyat güvencesi altında olduğundan dolayı hiçbir sorun çıkmadan sorunsuz bir şekilde evden eve taşımacılık işlemi gerçekleşmiş olur.
 
Taşınma öncesinde yapılan ekspertiz sonucunda dolaplarınız numaralandırılır ve yerleşme anında hiçbir şekilde ortaya karışık bir durum çıkmaz. Sizler için eşyalarınız maddi ve manevi olarak ne kadar önemli ise bizim içinde o kadar önemlidir. 2000 yılında beri sloganımız olan " Sorunsuz Nakliyat " hizmet anlayışının misyonu ve vizyonu doğrultusunda Öz Güneş Çanakkale Evden Eve Nakliyat olarak devamlı yenilikçi bir şekilde evden eve taşımacılık ve diğer hizmetlerimizde kaliteli, profesyonel, güvenilir bir şekilde çalışmaktayız. Şehiriçi, şehirlerarası ve uluslararası evden eve taşımacılık alanında hizmet veren Balıkesir Öz Güneş Evden Eve Nakliyat her zaman siz değerli müşterilerimizin istekleri doğrultusunda çalışmaktadır.
 
Ekspertimiz taşınma öncesinde evinize geldiğinde istediğiniz ekstra hizmetleri ekspertimize lütfen belirtiniz. Evden eve taşımacılık alanında hizmet veren firmamız, geçmişten bugüne kadar sürekli kendini yenilemektedir. Kendi evinizdeki eşyaları paketleyip profesyonel bir şekilde eski evinizden yeni evinize taşıyoruz.  Evden Eve Nakliyat internet üzerindeki diğer taşıma firmaları gibi olmayıp K1 ve K3 yetki belgesi sahiptir. Güvenli ve içinizin rahat etmesi için Çanakkale Merkezdeki ofisimizi ziyaret edebilir taşınmanın nasıl olacağını daha önceden öğrenebilirsiniz.
 
Yıllardan beri sayısız müşteri memnuniyeti ile işimizi en iyi şekilde profesyonel bir şekilde dürüst, kaliteli, güvenli ve daha doğrusu düzgün bir iş ahlakı ile çalışmaktayız. Çanakkale Evden Eve Nakliyat  olarak taşımacılık sektöründe uluslararası ve şehirlerarası taşımacılıkta birçok hizmeti siz saygıdeğer müşterilerimize sunmaktayız. Tüm hizmetlerimizde müşteri odaklı ve müşteri memnuniyetini ön planda tutarak profesyonel bir şekilde hizmet vermekteyiz.

 

Çanakkale Evden Eve Nakliyat - Çanakkale Evden Eve- Çanakkale Evden Eve Taşımacılık- Çanakkale Evden Eve Nakliyat Fiyatları-Çanakkale Evden Eve Nakliyat Yapan Firmalar- Çanakkale Evden Eve Fiyatları- Çanakkale Evden Eve Nakliyeci Arıyorum- Çanakkale Evden Eve Nakliyeci Bul- Çanakkale Nakliyeci Bul- Evden Eve Nakliyeci Bul- Evden Eve Nakliyat- Evden Eve Çanakkale Hamal- Çanakkale Asansörlü Evden Eve Nakliyat- Çanakkale Asansörlü Evden Eve- Asansörlü Evden Eve Nakliyat- Asansörlü Evden Eve- Asansörlü Evden Eve Nakliyat Çanakkale- Çanakkale Sigortalı Evden Eve Nakliyat- Sigortalı Evden Eve Nakliyat-Güvenilir Evden Eve Nakliyat Firmaları-Güvenilir Evden Eve Nakliyat- Çanakkale Güvenilir Evden Eve Nakliyat Firmaları- Çanakkale Temiz Nakliyat Firmaları- Çanakkale Temiz İş Yapan Evden Eve Nakliyat- Çanakkale Taşınmak İçin Nakliyeci Arıyorum- Nakliyeci Arıyorum- Çanakkale Nakliyeci Bul- Çanakkale Nakliye Sitesi- Çanakkale Nakliyat Sitesi- Çanakkale Taşımacılık- Çanakkale Nakliye Var- Çanakkale Eşya Taşıtmak İstiyorum-Çanakkale Öz Güneş Asansörlü Nakliyat –Çanakkale Öz Güneş Nakliyat Sigortalı Taşıma – Çanakkale Öz Güneş Sigortalı Nakliyat –Çanakkale Öz Güneş Nakliyat Ofis Nakliyatı – Çanakkale Öz Güneş Nakliyat Şehirlerarası Nakliyat – Çanakkale Öz Güneş Nakliyat Eşya Depolama Hizmeti –Çanakkale Öz Güneş Nakliyat Eşya Paketleme Hizmeti –Çanakkale Öz Güneş Nakliyat Kurumsal Taşıma –Çanakkale Öz Güneş Nakliyat Uygun Fiyatlı Taşıma-Çanakkale Öz Güneş Nakliyat İlçeler arası taşıma – Çanakkale Öz Güneş Nakliyat Ofis-Büro Taşımacılığı –Çanakkale Öz Güneş Nakliyat Okul-Dershane Taşımacılığı-Çanakkale Öz Güneş Hastane Taşımacılığı –Çanakkale Öz Güneş Nakliyat Villa Taşımacılığı –Çanakkale Öz Güneş Nakliyat Fuar Taşımacılığı-Çanakkale Öz Güneş Nakliyat Banka Taşımacılığı –Çanakkale Öz Güneş Nakliyat Fabrika Taşımacılığı


WhatsApp
Hemen Ara