Hakkımızda

yılında kurulan Evden eve nakliyat sektöründe çok başarılı bir geçmişi ile Türkiye’de en iyi taşımacılık firmaları arasında yer almakta ve kendi sektöründe lider firma olmaktadır. Firmamızın bu başarısının arkasında, müşteri odaklı çalışma, verimliliğe önem veren bir yönetim yaklaşımı yer almaktadır. Balıkesir nakliyat bünyesinde bulundurduğu araçlar ve çalışan personeller ile hizmet verdiği müşterilerine teknolojik çalışmalar, yüksek deneyim kalitesi ile dinamik bir insan kaynağı bulunmaktadır. Firmamız verdiği hizmetleri her zaman müşteri memnuniyeti ile güven ilkelerini temel alarak sunmaktadır.

Balıkesir öz güneş nakliyat

FIRMAMIZIN TAŞIMA FAALİYETLERİ
Hizmet Standartlarımız

Balıkesir Öz Güneş nakliyat’ın sunmakta olduğu hizmetlerin ortak noktasını teşkil edecek müşteri hizmeti standartları;
-Evden eve nakliyat hizmetinde çok iyi gelişmeler yaparak taşıma.
-Asansörlü nakliyat işleminde teknolojik gelişmeler.
-Paketleme ve ambalajlama alnında kaliteli malzemeler kullanmak.
-Türkiye’nin her yerine hiç bir sınır taşımdan eşyalarınızı güven ile taşıma.

Misyonumuz
 Sürdürülebilirlik esası istikametinde bütün eşyanızı yüksek kalite standartları bünyesinde iyi taşıma işlemi sunmak ve güvenilir taşıma işlemi sunmak.
Vizyonumuz
 Eşyalarınızı taşıma konusunda akılcı yöneten, eşyanızı koruyan taşınırken hasar görmesini ve çizilmesini engellemek için çalışan bir kurum olmak.

Balıkesir nakliyat firmaları arasında profesyonel hizmet veren tek firma olarak işimizi en iyi şekilde sunuyoruz, her anlamda kendimizi geliştirerek işimi iyi yapmak ve kendimizi her anlamda geliştirmek için çalışıyoruz iyi bir firma olarak özellikle eşyanızı paketleme konusuna önem veriyoruz eşyanız ne kadar iyi paketlenir ise o kadar hasarsız ve iyi bir süreçten geçmiş oluruz, Firmamız yılların verdiği tecrübe ile profesyonel ve kaliteli hizmet sunmaktadır. Sizde eşyanızın hiç bir hasar görmemesini ve size ne kadar değer verdiğimizi bilmeniz gerek uzman ekip ve ekipmanlar ile size iyi hizmet vermek için çalışıyoruz.

Balıkesir nakliyat firması olarak size kaliteli hizmet vermekten gurur duyuyoruz, biz kendini özellikle evden eve nakliyat sektöründe geliştiren ve iyi bir taşıma işlemi gerçekleştirmek için çalışan firmayız size değer veriyoruz çünkü bizim için siz varsınız sizi ne kadar memnun bırakırsak, sizde bu memnuniyet sayesinde bizi eşinize dostunuza tavsiye edebilirsiniz biz size ne kadar iyi hizmet versek azdır. Nakliyat firması olarak da hizmet veririz bizim için yer ve alan önemli değildir bizim için tek değerli olan siz ve eşyalarınız dır.
Taşımacılık ve nakliyat sektörünün özcü firması Balıkesir Nakliyat olarak özelikle sunduğumuz asansörlü nakliyat hizmeti ile alanında profesyonel ve teknolojik hizmetler ile adımızı sıkça duyuruyoruz, Balıkesir evden eve nakliyat firması olarak her anlamda hizmet vermeyi amaçlayan bu amaç için çalışan ve kendini geliştiren bir firmayız. Gene ekibimiz içerisinde bulunan su ve kanal tesisatı ustamız bonyo , tuvalet ve mutfak gibi yerlerdeki eşya ve monte kurulumlarını uzman bir şekilde yapmaktadır. 
Evden eve nakliyat firması olarak Türkiye’nin her il ve ilçesine nakliyat hizmeti sunmaktayız.Uygun nakliyat fiyatlarımız ile çalışmalarımızdan kaliteden ödün vermeden hizmet vermekteyiz. Bizden fiyat almadan Türkiye’de taşımacılık yaptırmayın . Fiyat ve güvenli taşımada iddia ediyoruz ,en iyi firmayız.


WhatsApp
Hemen Ara